054-2238132

מערכת מיזוג VRF מתקדמת

מחפשים מערכת מיזוג VRF? קבלו מיזוג של תדיראן, סמסונג, טורנדו, דייקין, כולל בוקס, מולטי, מיני וכולל התקנה.

מחפשים מזגן VRF? רוצים בטחון ואחריות מקיפה? הגעתם למקום הנכון.

מענה מהיר, השאירו פרטים ונחזור בהקדם:​

מענה מהיר, השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

יתרונות של מערכת מיזוג VRF

יש מספר הבדלים מהותיים בין מזגן מסוג VRF, למזגן רגיל כמו מיני מרכזי, או מזגן עלי. כדי לעזור לכם לקבל החלטה על המזגן הנכון ביותר עבורכם, אנו מרכזים לפניכם מספר יתרונות של מזגן VRF.

א. חסכון בחשמל- הVRF נהנה מטכנולוגיית אינוורטר, מה שמעניק חסכון של כ50% בצריכת החשמל. 

ב. צמצום רעשים- למזגן וי אר אף, מנוע אחד בלבד. הוא מפיק יותר תפוקה עם פחות רעש. בנוסף מערכות הזרמת האוויר משופרות, ומייצרות תנועת אוויר במינימום רעש. 

ג. חווית משתמש- המערכת מגיעה עם מסך שמהווה יחידת פיקוד על כלל החדרים בבית. המסך מציג בצורה חכמה את בקרת הטמפרטורה ומאפשר שליטה חכמה על כל חדר בנפרד עם אפשרות של חיבור מרחוק דרך אפליקציה ייעודית.

ד. חוזק ואמינות- טכנולוגיית VRF בנויה בצורה חכמה וחזקה מאוד. היא בנויה ומיועדת לסביבה עסקית ומוסדית כמו לסביבה פרטית אודות לכוח ועוצמת המערכת. 

ה. איתור תקלות אוטומטי- למערכות VRF קיימת מערכת אוטומטית לאיתור תקלות. כך שבמידה שיש תקלה היא תופיע על מסך הפיקוד, בצורה שתקל על הטכנאי, ותחסוך בעלויות התיקון במידה ויידרש. 

ו. התקנה אסטטית – למזגן VRF קים מנוע אחד בלבד. וכשיש מנוע אחד, קל יותר לאחסן את היחידה החיצונית בבניין דירות, כשבו בדרך כלל אין מרחב מספק עבור יחידות המיזוג החיצוניות.  בוילות, ובאזורים שבאים במגע עם מרחב ציבורי, הדבר עשוי לשפר את הנראות החיצונית, ולהפחית את הרעשים והחום שהמזגן פולט.

ז. קריאת לחות- למזגני VRF יש טכנולוגיה שיודעת למדוד את רמת הלחות בחדר וכך לאזן את עוצמת המיזוג. בקיץ זה עוזר לא להביא את החדר למצב "קפוא" ובחורף לא להגיע למצב "חנוק". הטכנולוגיה הזאת משפרת את חווית השימוש במזגן ומשפרת את השהות בחלל הבית. 

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

ההתמחות של איירקור במערכת מיזוג VRF

לחברת אייר קור התמחות ייעודית להתקנות מערכות מיזוג VRF. כולל התקנות לחברות גדולות, מוסדות, עיריות, ומרחבים מסחריים. חברת אייר קור פועלת עם נסיון של למעלה מ15 שנה. 

אנו יודעים לתת מענה בהתקנת VRF על צורותיו השונות: מזגן VRF קלאסי, מערכות מולטי, VRF BOX. ומערכות דומות.

אנו מורשים מטעם כל חברות המיזוג הגדולות, כולל תדיראן, אלקטרה, טורנדו, סמסונג, דייקין, LG, מיצובישי, ועוד. 

 

מזגן VRF
מזגן VRF אחריות מורחבת
15 שנות ניסיון מזגן VRF
גימורי גבס ברמה גבוהה מזגן VRF

המלצות

תפריט נגישות