054-2238132

מזגן VRF מתקדם

מחפשים מזגן VRF? תדיראן, סמסונג, טורנדו, דייקין, בוקס, מולטי, ומיני כולל התקנה.

מחפשים מזגן VRF? רוצים בטחון ואחריות מקיפה? הגעתם למקום הנכון.

מענה מהיר, השאירו פרטים ונחזור בהקדם:​

מענה מהיר, השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

ההתמחות של איירקור במזגני VRF

חברת אייר קור פועלת עם נסיון של למעלה מ15 שנה. לחברת אייר קור התמחות ייעודית להתקנות מערכות מיזוג VRF. כולל התקנות לחברות גדולות, מוסדות, עיריות, ומרחבים מסחריים. 

אנו יודעים לתת מענה בהתקנת VRF על צורותיו השונות: מזגן VRF קלאסי, מערכות מולטי, VRF BOX. ומערכות דומות.

אנו מורשים מטעם כל חברות המיזוג הגדולות, כולל תדיראן, אלקטרה, טורנדו, דייקין, LG, מיצובישי, ועוד. 

מזגן VRF
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

יתרונות של מזגן VRF.

יש מספר הבדלים מהותיים בין מזגן מסוג VRF, למזגן רגיל כמו מיני מרכזי, או מזגן עלי. כדי לעזור לכם לקבל החלטה על המזגן הנכון ביותר עבורכם, אנו מרכזים לפניכם מספר יתרונות של מזגן VRF.

א. חסכון בחשמל- הVRF נהנה מטכנולוגיית אינוורטר, מה שמעניק חסכון של כ50% בצריכת החשמל. 

ב. צמצום רעשים- למזגן וי אר אף, מנוע אחד בלבד. הוא מפיק יותר תפוקה עם פחות רעש. בנוסף מערכות הזרמת האוויר משופרות, ומייצרות תנועת אוויר במינימום רעש. 

ג. חוזק ואמינות- טכנולוגיית VRF בנויה בצורה חכמה וחזקה מאוד. היא בנויה ומיועדת לסביבה עסקית ומוסדית כמו לסביבה פרטית אודות לכוח ועוצמת המערכת. 

ד. חווית משתמש- המערכת מגיעה עם מסך שמהווה יחידת פיקוד על כלל החדרים בבית. המסך מציג בצורה חכמה את בקרת הטמפרטורה ומאפשר שליטה חכמה על כל חדר בנפרד עם אפשרות של חיבור מרחוק דרך אפליקציה ייעודית. 

ה. איתור תקלות אוטומטי- למערכות VRF קיימת מערכת אוטומטית לאיתור תקלות. כך שבמידה שיש תקלה היא תופיע על מסך הפיקוד, בצורה שתקל על הטכנאי, ותחסוך בעלויות התיקון במידה ויידרש. 

ו. קריאת לחות- למזגני VRF יש טכנולוגיה שיודעת למדוד את רמת הלחות בחדר וכך לאזן את עוצמת המיזוג. בקיץ זה עוזר לא להביא את החדר למצב "קפוא" ובחורף לא להגיע למצב "חנוק". הטכנולוגיה הזאת משפרת את חווית השימוש במזגן ומשפרת את השהות בחלל הבית. 

ז. התקנה אסטטית – למזגן VRF קים מנוע אחד בלבד. וכשיש מנוע אחד, קל יותר לאחסן את היחידה החיצונית בבניין דירות, כשבו בדרך כלל אין מרחב מספק עבור יחידות המיזוג החיצוניות.  בוילות, ובאזורים שבאים במגע עם מרחב ציבורי, הדבר עשוי לשפר את הנראות החיצונית, ולהפחית את הרעשים והחום שהמזגן פולט.

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
מזגן VRF אחריות מורחבת
15 שנות ניסיון מזגן VRF
גימורי גבס ברמה גבוהה מזגן VRF

תפריט נגישות