054-2238132

מזגן וי אר אף מתקדם VRF

מחפשים מזגן וי אר אף? קבלו מיזוג של תדיראן, סמסונג, טורנדו, דייקין, כולל בוקס, מולטי, מיני וכולל התקנה.

מחפשים מזגן VRF? רוצים בטחון ואחריות מקיפה? הגעתם למקום הנכון.

מענה מהיר, השאירו פרטים ונחזור בהקדם:​

מענה מהיר, השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

יתרונות של מערכות וי אר אף - VRF

יש מספר הבדלים מהותיים בין מזגן מסוג VRF, למזגן רגיל כמו מיני מרכזי, או מזגן עלי. כדי לעזור לכם לקבל החלטה על המזגן הנכון ביותר עבורכם, אנו מרכזים לפניכם מספר יתרונות של מזגן VRF.

א. חסכון בחשמל- הVRF נהנה מטכנולוגיית אינוורטר, מה שמעניק חסכון של כ50% בצריכת החשמל. 

ב. התקנה אסטטית – למזגן VRF קים מנוע אחד בלבד. וכשיש מנוע אחד, קל יותר לאחסן את היחידה החיצונית בבניין דירות, כשבו בדרך כלל אין מרחב מספק עבור יחידות המיזוג החיצוניות.  בוילות, ובאזורים שבאים במגע עם מרחב ציבורי, הדבר עשוי לשפר את הנראות החיצונית, ולהפחית את הרעשים והחום שהמזגן פולט.

ג. חוזק ואמינות- טכנולוגיית VRF בנויה בצורה חכמה וחזקה מאוד. היא בנויה ומיועדת לסביבה עסקית ומוסדית כמו לסביבה פרטית אודות לכוח ועוצמת המערכת. 

ד. חווית משתמש- המערכת מגיעה עם מסך שמהווה יחידת פיקוד על כלל החדרים בבית. המסך מציג בצורה חכמה את בקרת הטמפרטורה ומאפשר שליטה חכמה על כל חדר בנפרד עם אפשרות של חיבור מרחוק דרך אפליקציה ייעודית. 

ה. איתור תקלות אוטומטי- למזגן וי אר אף VRF קיימת מערכת אוטומטית לאיתור תקלות. כך שבמידה שיש תקלה היא תופיע על מסך הפיקוד, בצורה שתקל על הטכנאי, ותחסוך בעלויות התיקון במידה ויידרש. 

ו. קריאת לחות- למזגני VRF יש טכנולוגיה שיודעת למדוד את רמת הלחות בחדר וכך לאזן את עוצמת המיזוג. בקיץ זה עוזר לא להביא את החדר למצב "קפוא" ובחורף לא להגיע למצב "חנוק". הטכנולוגיה הזאת משפרת את חווית השימוש במזגן ומשפרת את השהות בחלל הבית. 

ז. התקנה אסטטית – למזגן VRF קים מנוע אחד בלבד. וכשיש מנוע אחד, קל יותר לאחסן את היחידה החיצונית בבניין דירות, כשבו בדרך כלל אין מרחב מספק עבור יחידות המיזוג החיצוניות.  בוילות, ובאזורים שבאים במגע עם מרחב ציבורי, הדבר עשוי לשפר את הנראות החיצונית, ולהפחית את הרעשים והחום שהמזגן פולט.

ח. צמצום רעשים- למזגן וי אר אף, מנוע אחד בלבד. הוא מפיק יותר תפוקה עם פחות רעש. בנוסף מערכות הזרמת האוויר משופרות, ומייצרות תנועת אוויר במינימום רעש. 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

ההתמחות של איירקור במזגן וי אר אף

חברת אייר קור פועלת עם נסיון של למעלה מ15 שנה. לחברת אייר קור התמחות ייעודית להתקנות מערכות מיזוג VRF. כולל התקנות לחברות גדולות, מוסדות, עיריות, ומרחבים מסחריים. 

אנו מורשים מטעם כל חברות המיזוג הגדולות, כולל דייקין, LG, מיצובישי, תדיראן, אלקטרה, טורנדו, סמסונג, ועוד. 

אנו יודעים לתת מענה בהתקנת VRF על צורותיו השונות: מזגן VRF קלאסי, מערכות מולטי, VRF BOX. ומערכות דומות.

מזגן VRF
מזגן VRF אחריות מורחבת
15 שנות ניסיון מזגן VRF
גימורי גבס ברמה גבוהה מזגן VRF

המלצות

תפריט נגישות