VRF מזגן לוגו לאתר
054-2238132

הכל על מזגן VRF מומלץ

המלצת החודש של אייר קור למזגן VRF

דגם MEL10003

34,900 שח

דגם מזגן VRF + מיני מרכזי + 3 עליים

דגמים מומלצים של מזגן VRF במחיר מבצע

שדרוג ל WIFI +VRF + מסך בקרה + שליטה מרחוק

שדרוג ל WIFI ּּ+ VRF + מסך בקרה + שליטה מרחוק

2,000 שח

דגם מזגן VRF + עליים

מזגן VRF מק"ט EL10003
מתאים לדירת 3 חדרים

24,900 שח

דגם מזגן VRF + מיני מרכזי + 2 עליים

מזגן VRF מק"ט MEL10002
מתאים לדירת 3 חדרים

29,900 שח

דגם מזגן VRF + מיני מרכזי + 3 עליים

מזגן VRF מק"ט MEL10003
מתאים לדירת 4 חדרים

34,900 שח

דגם מזגן VRF + מיני מרכזי + 4 עליים

מזגן VRF מק"ט MEL10004
מתאים לדירת 5 חדרים

39,900 שח

דגם מזגן VRF + מיני מרכזי + 2 נסתרים

מזגן VRF מק"ט MNI10002
מתאים לדירת 3 חדרים

34,900 שח

דגם מזגן VRF + מיני מרכזי + 3 נסתרים

מזגן VRF מק"ט MNI10003
מתאים לדירת 4 חדרים

39,900 שח

דגם מזגן VRF + מיני מרכזי + 4 נסתרים

מזגן VRF מק"ט MNI10004
מתאים לדירת 5 חדרים

44,900 שח

* המחירים עשויים להשתנות לפי תוכנית דירה ולפי מותג המזגן שייבחר.

* חברת אייר קור רשאים להפסיק את המבצע בכל עת. ללא הודעה מוקדמת ולפי שיקול דעתה הבלעדי. 

קבלו ייעוץ חינם מאנשי מקצוע

המלצה חשובה: איך נכון להתאים תצורת מיזוג לפי צורת הבית?

תרשים המלצה להתאמת מזגן VRF

לכל מבנה יש חלוקת חדרים שונה וייחודית. בהתאם לגודל המבנה ולחלוקה שלו נתאים את סוג המזגן הנכון, ואת היחידות משנה שיתחברו ליחידה החיצונית. למזגן VRF יכולות להתחבר מספר יחידות שמפזרות את האוויר בחללים הפנימיים. בדרך כלל בחדרי שינה ומשרדים קטנים יתחברו יחידות פנים בתצורת מזגן עילי או יחידה נסתרת. בחדרים גדולים יותר כמו סלון, או חדרי המתנה הרבה פעמים יהיה נכון לשים יחדת מיני מרכזי. בחללים גדולים עוד יותר כמסעדות, אולמות והאנגרים יהיה נכון לשים קסטות או פיזור אוויר בעזרת תעלות.

אז איך לבחור נכון את תמהיל מערכת הVRF שנרצה להתקין?
התשובה בדרך כלל תהיה פשוטה. תתיעצו עם איש מקצוע שמומחה בתכנון מיזוג אוויר.  המומחה יקח בחשבון גם את גודל החללים. גם את סוגיית החסכון בחשמל, גם את סוגיית אחסון היחידות החיצוניות במסתור היעודי. בנוסף ילקח בחשבון מיקומי הדירה ביחס לתנאי האקלים בחוץ, ואיכות הבידוד של המבנה אותו נרצה למזג. מתקין מקצועי לוקח בחשבון גם את נושא השקט או צמצום הרעש שמפיקים כלל יחידות המיזוג.

טבלת המלצות למזגן לפי סוג החלל

סוג חלל למיזוגהמלצה למזגן VRF:
דירת 3 חדריםמיני VRF
דירת 4 חדריםvrf משולב עליים או מיני מרכזי
דירת 5 חדריםvrf משולב עליים או מיני מרכזי
דירת 6 חדרים ומעלהvrf+ מיני +עליים/נסתרים
דירה/וילה דו קומתיתvrf+ מיני X2 +עליים/נסתרים
אולמות/ חנויותvrf+ יחידות נסתרות/קסטות
מבני תעשיה/ מפעליםvrf+ יחידות נסתרות/קסטות

*ההמלצה היא לפי חתך צרכים כללי.
המלצה מקצועית תהיה על ידי יועץ מיזוג, תוך בדיקת הצרכים הספציפיים של המבנה וצורכי השימוש בו.

קבלו הצעת מחיר למזגן VRF

אילו חברות מומלצות למזגן VRF ואילו לא?

אולי יפתיע אתכם, ואולי ישמע לא פופולרי להגיד את זה. אבל באמת אין חברה מסוימת שמומלצת לרכישת מזגן VRF. יש מספר חברות בשוק שמייצרות מערכות VRF. כולן טובות. אבל באופן טבעי יש כאלו שטובות יותר ויש כאלו שנחשבות פחות. באופן יותר מקצועי נכון יהיה להתייחס לא רק למותג, אלא גם לדגם הספציפי של המזגן. ובצורה מדויקת עוד יותר יהיה נכון להתאים את סוג המזגן למבנה הספציפי, על מורכבותו חלוקתו, וצרכי המשתמש. 

אז איך יודעים מה לבחור? 
הכי נכון יהיה לקבל ייעוץ מקצועי מאיש מקצוע שיודע לראות את המכלול ולהתאים בצורה המדויקת ביותר את סוג המזגן לצורך בשטח. איש המקצוע טוב, יסביר את ההצעה, ויקבל משוב מהמזמין כדי לוודא שאכן ההצעה עתידה לתת מענה מלא. גם בסוגיית מיזוג האוויר, וגם בסוגיות משנה כמו חסכון בחשמל, מיצוי התקציב בהתאם לסוגי המזגנים הקיימים, והיבטים של עיצוב ונראות של פרטי המיזוג בתוך המבנה. 

חברות מובילות ומומלצות במיזוג VRF

מיצובישי VRF מזגן
תדיראן VRF מזגן
מזגן דייקין VRF
סמסונג VRF מזגן
אלקטרה VRF מזגן
מזגן אל ג'י VRF LG

המלצות לבחירת מזגן VRF לפי סוג המבנה

איזה מזגן מומלץ לדירת 3 חדרים?

דירת שלושה חדרים היא בדרך כלל דירה קטנה עם שטח כולל קטן. אי לכך פעמים רבות תהיה ליועץ המיזוג התלבטות אם להמליץ על מזגן VRF או להמליץ רק על מזגנים עליים. ההתלבטות נובעת מהשיקול אם כדאי להתקין מזגן VRF שעלותו הראשונה היא גבוהה ביחס למזגנים עליים. כמובן שכאן לא ניתן להכריע מתי נכון לשים מזגן VRF בדירת 3 חדרים, מאחר שלשם זה כדאי שיועץ המיזוג יראה את כלל השיקולים. אך ניתן לציין שאחד השיקולים שמצדדים להתקין מזגן VRF בדירה קטנה זה כמות השימוש היום יומי במזגן. אם הדירה משמשת כמשרד או כמגורים עם שהות מלאה לאורך היום, סיכויים גבוהים יותר שההחלטה להתקין מזגן VRF תהיה גבוהה יותר. ניתן להגיד בזהירות שכ50% מדירות של 3 חדרים יקבלו המלצה לשים מזגן VRF, ואילו היתר יקבלו המלצה דווקא לשים מיזוג עילי.

איזה מזגן מומלץ לדירת 4 חדרים?

דירת ארבעה חדרים היא בדרך כלל דירה סטנדרטית בישראל. כיום יש מגמה ברורה של אדריכלים להגדיל את שטח הדירות כך שהחלל של כל חדר פנימי והשטח של החלל המשותף יהיה גדול יותר ומאפשר שימוש נרחב יותר. בנוסף ישנה מגמה של סגירה ומיזוג מרפסות, מתוך חשיבה לנצל שטח נדלני לשימוש נרחב יותר חרף תנאי מזג האוויר. המגמות האלו מגדילות עוד יותר את השטח אותו יצטרך המזגן למזג. לשיקול של הצורך לתת מענה מעולה מבחינת המיזוג ישנם צרים נוספים שעולים מהשטח, כמו חסכון במקום המסתור של יחידת החוץ של המזגן. וכן צרכים נוספים כמו עיצוב, חסכון באנרגיה ועוד. אי לכך ניתן לומר שלכ70% מדירות החמישה חדרים, יהיה נכון להתקין מזגן VRF, על פני מזגנים עליים או מיני מרכזי. כמובן שההכרעה של סוג המיזוג יבחן בשטע עם יועץ המיזוג, תוך לקיחת הסוגיה הכלכלית בחשבון.

איזה מזגן VRF מומלץ לדירת 5 חדרים?

לדירת 5 חדרים ההמלצה הכמעט אוטומטית תהיה מזגן VRF. ב90% מהמקרים ההמלצה לVRF תהיה בגלל הגודל הכללי של הדירה. ובגלל ריבוי המשתמשים. ככל ששטח הדירה גדול יותר וכלל שיש יותר משתמשים אזי יש הצדקה כלכלית מובהקת להשתמש במזגן VRF. השימוש בVRF מייצר יתרון חד משמעי בחסכון באנרגיה, מאפשר גמישות רבה יותר לכל אחד מהמשתמשים, ומגלה יציבות ועמידות לאורך שנים גם תחת עבודה אינטנסיבית של המערכת. ולמרות כל זה יתכנו מקרים בהם יהיה אפשר לשקול התקנת מזגן מיני מרכזי עם או בלי שילוב של מזגנים עליים. בעיקר סביב דירה שאין בה שהות יומיומית גבוהה, במקרים בהם נדרש שימוש לטווח קצר או במקרים של אילוצים צדדיים שאינם מתחשבים בשיקול הקלאסי של איכות המיזוג ותועלת ההשקעה הכלכלית. 

איזה מערכת VRF מומלצת לדירת דופלקס?

בדירת דופלקס יש אתגר כפול. מצד אחד יש צורך למזג כל חדר בפני עצמו, ובמקביל יש צורך למזג מרחבים גדולים משותפים כמו סלון, מטבח, ולובי עליון. לכלל השיקולים מצטרפת העובדה שיש בריחה של אוויר ממפלס אחד לשני, מה שיכול לגזול אנרגיה מיותרת, ולחייב את המזגן לתת תפוקה נרחבת בעוד הצורך יכול להיות מקומי. במקרים כאלו ההמלצה למזגן VRF תהיה ב99% נכונה. הצורך במערכת VRF תענה גם על הצרכים של חסכון באנרגיה, גם עוצמת מיזוג גדולה, גם חלוקה אינדיבידואלית לכל מרחב בפני עצמו, גם יכולת להרכיב על הVRF מערכות משנה כמו מיני מרכזי וגם יכולת במקביל לתת מענה נקודתי במידה שמשתמשים בחדר אחר בודד. 

בנוסף במבנים דו קומתיים, יש שיקולים טכניים, של מיקום המעבים, תשתית החשמל, וצורת המבנה. שיקולים אלו עשויים להשפיע על קבלת ההחלטה איזה מערכת להתקין ובאיזו תצורה. 

חשוב לדעת שבמבנים דו מפלסיים יש גם אתגר של עיצוב ונראות תעלות המיזוג בבית. ככל שיש פחות תעלות ומכשירים בולטים לעין ,ככה האסתטיקה של המבנה תשמר. במיזוג VRF יש גמישות גדולה יותר, ואפשרות המשחק העיצובי נוחה משמעותית. 

לכן, בכל מקרה יהיה מומלץ להתייעץ עם יועץ מיזוג מקצועי, ולקבל הבנה מעמיקה של השיקולים בספציפיים לאותו המבנה, עם המלצות למזגן שלוקח בחשבון את האילוצים הטכניים, לצד נוחות השימוש, והשיקול של חסכון באנרגיה. 

איזה מערכת VRF מומלצת לחנויות ומבנים תעשייתיים?

בחנויות גדולות ומבנים תעשייתיים בדרך כלל תהיה תוכנית מיזוג שבונה האדריכל או המהנדס בשילוב של יועץ מיזוג מומחה. 

בבניית התוכנית נלקחים בחשבון מכלול של שיקולים נרחב על מנט לתת מענה ראוי לצורך ולשימוש של המבנה. פרמטרים שנלקחים בחשבון:
א. צורך תעשייתי
ב. אילוצים הנדסיים
ג. חסכון אנרגטי
ד. טמפרטורות שונות לאזורים שונים
ה. אמינות מערכת המיזוג
ו. גיבוי במקרה של קריסת/ תקלה
ז. שילוב מערכות כיבוי אש ובטיחות
ח. נראות
ט. יכולת בקרה ושליטה חכמים
י. מקום ליחידות חיצוניות

בכל מקרה של התקנת מערכות לחללים גדולים, חנויות ומבנים תעשייתיים, נשמח לתת ייעוץ מקצועי, ולתכנן הצעת מחיר בהתאם לצורך שיתגבש בתוכנית ההנדסית. 

קבלו הצעת מחיר למזגן VRF

למה אנשים ממליצים על מזגן VRF?

הרבה שואלים מה כל כך מיוחד במזגן VRF? או בצורה יותר מדוייקת למה כל כך הרבה אנשים שכבר רכשו מזגן VRF ממליצים עליו לאחרים? 
אז התשובה הכי טובה שיכולה להיות זה להדגיש את ההמלצות של המשתמשים דווקא מזווית הראיה של המשתמש ולא מזווית הראיה המקצועית של המתקינים. 

אנשים שמשתמשים במזגן VRF ממליצים מהסיבות הבאות:

א. חסכון בחשמל- הניצול האנרגטי מגיע לכ50% מצריכת החשמל.

ב. שקט- מזגן VRF מגיע עם יחידה אחת חיצונית, זה מפחית את הרעש בצורה משמעותית.

ג. אסטטיקה- העובדה שיש רק יחידה חיצונית אחת מאוד משמעותית לאנשים שגרים בדירה בבניה רוויה. כי אז יש פחות עומס במסתור הכביסה.

ד. אמינות- אנשים מעידים על מערכת מיזוג אמינה שלא רואה תקלות בייחוד ביחס למזגנים רגילים. 

ה. נוחות- מזגני VRF מגיעים עם יכולת שליטה מתקדמת המאפשרת לתת מענה לכל חדר בנפרד, למרות שיש רק מעבה אחד. 

ו. כדאיות כלכלית- אנשים רבים שהתקינו מערכת VRF מעידים על עליית ערך הנכס שברשותם. 

אז איזה מזגן VRF מומלץ עבורי?

המזגן הכי נכון ומומלץ עבורכם הוא אותו דגם ספציפי שתקבלו בהצעת מחיר מסודרת לאחר ביקור אצלכם בבית.
בהצעה הזאת נכלול את כל מה שחשוב לכם, החל מאיכות המיזוג, נראות ועיצוב, חסכון באנרגיה, שיקולי תקציב, אילוצי מבנה ועוד. 

צרו קשר בהקדם, נדאג לכם למזגן שבאמת הכי מומלץ עבורכם.

סיכום וניווט מהיר

קישורים לקריאה נוספת

תפריט נגישות